تلفن:                     26910251،26910253
تلفکس:                   26910249
مستقیم مدیریت:     26910243
ایمیل :                   Info@Shilalab.com
آدرس :  پاسداران،میدان هروی،خیابان وفامنش،خیابان مکران شمالی،جنب نان سحر،پ 11،ط 2،واحد6

کلید جواب دهی آنلاین

انتشارات

 

کتاب " باکتری شناسی آزمایشگاهی " تالیف مریم رضائی ، از تازه های دنیای میکروبیولوژی است که هنوز به بازار عرضه نشده .

در این کتاب روش های روتین و مدرن آزمایشگاهی در خصوص معرفی باکتریهای مهم پاتوژن و البته جداسازی و تشخیص آزمایشگاهی آن ها جمع آوری شده و سعی برآن دارد که توجه خواننده را به موارد کاربردی معطوف نماید.

کتاب " باکتری شناسی آزمایشگاهی " در سه فصل و مشتمل بر 138 صفحه تنظیم شده است. فصل اول در ارتباط با کلیات باکتری شناسی شامل آشنائی با وسائل آزمایشگاه باکتری شناسی ، معرفی مورفولوژی و روشهای مطالعه باکتریائی ( انواع رنگ آمیزیهای افتراقی و اختصاصی ، نحوه کشت و طرز کار با انواع میکروسکوپ ) روشهای شمارش و PCR باکتریها می باشد.

مولف در فصل دوم به مطالعه آزمایشگاهی باکتریهای مهم پاتوژن می پردازدو علاوه بر آن همراه با تصاویر رنگی ازنمای میکروسکوپی و تصاویر محیط کشت آنها روشهای ساده و تشخیص آزمایشگاهی را شرح می دهد. در فصل سوم ، خلاصه شده ای از رده بندی ، بیماریزائی ، مقایسه فیزیولوژیکی باکتریهای مختلف ، تاثیر مواد استریلیزه و ضدعفونی کننده ، آنتی بیوتیکها ، واکسن و......را به صورت جدول نشان می دهد.

ویژگی مهم این کتاب به دلیل جامع بودن ، درعین حال سهولت در یادگیری و در دسترس بودن مطالب آن می باشد که برای استفاده در کلیه آزمایشگاههای باکتری شناسی آموزشی و تشخیص پزشکی ، همچنین مطالعه دانشجویان رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، علوم آزمایشگاهی ، میکروبیولوژی و رشته های وابسته سودمند می باشد.

"باکتری شناسی آزمایشگاهی " محصول 1393 و از انتشارات زعیم می باشد. قیمت روی جلد 22000 تومان است و جهت خرید یا سفارش می توان با شماره های زیر تماس حاصل نمود:

09123064212 و یا 09393064212