تلفن:                     26910251،26910253
تلفکس:                   26910249
مستقیم مدیریت:     26910243
ایمیل :                   Info@Shilalab.com
آدرس :  پاسداران،میدان هروی،خیابان وفامنش،خیابان مکران شمالی،جنب نان سحر،پ 11،ط 2،واحد6

کلید جواب دهی آنلاین

درباره آزمایشگاه

همشهریان محترم

مشاهدات و پییشنهادات شما را در وبسایت " آزمایشگاه شیلا " ارج می نهیم .

باکمال خرسندی به اطلاع می رساند "آزمایشگاه تشخیص پزشکی شیلا " زیر نظر  اساتید دانشگاه و متخصصین علوم آزمایشگاهی در رشته های مختلف بالینی خون شناسی ، بیوشیمی ، ایمنی شناسی ، سرولوژی، باکتری شناسی، ویروس شناسی، انگل شناسی، قارچ شناسی ، هیستوپاتولوژی و تشخیص های مولکولی با استفاده از پیشرفته ترین و آخرین تکنیک های علوم آزمایشگاهی از مراجعه کنندگان محترم استقبال می کند و مفتخر است که از متخصصین و تکنسین های مجرب در انجام آزمایشات روتین و تخصصی استفاده می نماید و با بکارگیری بهترین کیت ها و مواد شیمیائی استاندارد و مورد تائید امور آزمایشگاههای مرجع و سلامت در بالا بردن کیفیت آزمایشات ، دقت نظر به عمل می آورد.

همچنین با استفاده از تجربه های علمی و عملی چندین ساله اساتید محترم ، نتایج مطلوب را در دسترس مراجعه کنندگان و پزشکان محترم قرار خواهد داد .

لازم به ذکر میباشد اختصاصا دراین آزمایشگاه ، تشخیص عوامل بعضی از بیماریهای عفونی شامل مایکوپلاسما ، لیستریا ، لپتوسپیرا ، توکسوپلاسما ، کلامیدیا و غیره با روشهای کشت مولکولی و ایمنولوژیکی ، امکان پذیر می باشد و آزمایشات غربالگری TORCHو Triple Marker در تعیین سلامت قبل ازبارداری و نیز با تعیین سلامت جنین در مدت نرمال بارداری انجام می پذیرد.

با توجه به وجود متخصصین قارچ شناسی در این مرکز ، کلیه آزمایشات قارچ شناسی در شناخت عوامل قارچی بیماریهای پوست ، مو ، ناخن و بیماریهای سیستمیک قارچی انجام پذیر می باشد

امید است با به کارگیری استانداردهای کمی وکیفی و رعایت اصول ISO بتوانیم در تامین رضایت پزشکان محترم در تشخیص بیماریهای مختلف ، کمک های مطلوبی به بهداشت و درمان و کنترل ارائه دهیم.

اجازه می خواهیم توجه مراجعه کنندگان را به این نکته جلب نمائیم که " آزمایشگاه شیلا " با برنامه ریزی های لازم قادر به ارائه جواب آزمایشات از طریق وبسایت خود می باشدکه برای انجام این امر تقاضامند است بیماران و پزشکان محترم هنگام پذیرش ، مراتب را به همکاران اطلاع دهند.

روزها و ساعات کاری آزمایشگاه:

شنبه تا چهارشنبه    7 صبح لغایت  20

روزهای پنجشنبه      7 صبح لغایت 13

و " جمعه ها با تعیین وقت قبلی "

بیماران محترمی که نیاز به خونگیری در منزل داشته باشند می توانند مراتب را از طریق تماس تلفنی به آزمایشگاه اطلاع داده و تعیین وقت قبلی نمایند.